Bělá pod Bezdězem II

2. běh tábora Bělá pod Bezdězem 15. 7. – 29. 7. 2023

Tábor se nachází cca 3 km od obce Bělá pod Bezdězem. Tábořiště je na louce na kraji lesa. Nedaleký hrad Bezděz dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je dřevěná chata s kamny. Jídelna je ve velkém stanu. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař.
K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí dobrodružství motivované klasickými trochu popletenými pohádkami. Pokusí se vysvobodit princeznu, kterou zaklel roztržitý černokněžník. Vyzkouší si, jaké to je, zatančit si na královském bále či ochutnat perníček z chaloupky. Utkají se s lítou saní a pokusí se přelstít zlého vlka. Užijí si spaní ve stanech, zpívání u táboráku a hlavně prožijí spousty legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 70 dětí
Věk: po 1. třídě ZŠ  až 14 let (včetně) – děti narozené po 1. 7. 2008

Termíny a cena:

2. turnus (15. 7. – 29. 7. 2023)      cena: 7 980,-Kč

Přihláška

Na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví