Naše tábory

 

V letošní sezóně pořádáme tři turnusy dětských táborů na tábořišti u obce Bělá pod Bezdězem. Zde jsou základní informace: Tábořiště se nachází cca 3 km od obce Bělá pod Bezdězem. Louky a lesy obklopují tábořiště. Nedaleký hrad Bezděz dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je dřevěná chata s kamny. Jídelna je ve velkém stanu. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař. K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí dobrodružství motivované filmem Jumanji. Vyzkouší si na vlastní kůži, jaké nástrahy skrývají jednotlivá políčka herního plánu. Který oddíl rozluští záhadu neobyčejné hry a nalezne cestu zpět? Co se stalo s jejím vynálezcem? Co na nás čeká na konci hry?
Děti si užijí spaní ve stanech, zpívání u táboráku a hlavně prožijí spousty legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 70 dětí
Doporučený věk:  1. a 2. běh: po 1. třídě ZŠ  až 14 let (včetně) – děti narozené po 1. 7. 2009
3. běh: 6 až 11 let

Termíny a cena:

1. turnus (29. 6. – 13. 7. 2024)           7 970,- Kč
2. turnus (13. 7. – 27. 7. 2024)           7 980,- Kč
3. turnus (27. 7.
 3. 8. 2024)            4 680,- Kč

Přihláška

na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví