Naše tábory

V letošní sezóně pořádáme tři turnusy dětských táborů na tábořišti u obce Slavětín. Zde jsou základní informace: Tábořiště se nachází cca 1 km od obce Slavětín u Načeradce (okr. Benešov). Louky a lesy obklopují tábořiště. Nedaleký posvátný vrch Blaník dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je zděná budova s jídelnou, krbem a sociálním zařízením. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař. K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí cestu kolem světa po boku Asterixe a Obelixe. Cesta nás přivede na známá místa v době jejich největšího rozkvětu a slávy. Táborníci zavítají do doby, kdy žil César a Kleopatra, poměří síly s vikingskými válečníky a zažijí život v galské vesnici. Vyzkouší si čínské stínové divadlo, poznají rituály starých druidů, poznají tajemství stavitelů egyptských pyramid a prožijí spousta legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 70 dětí
Doporučený věk:  1. a 2. běh: po 1. třídě ZŠ  až 14 let (včetně) – děti narozené po 1. 7. 2005
3. běh: 6 až 11 let

Termíny a cena:

1. turnus (4. 7. – 18. 7. 2020)       6 380,- Kč
2. turnus (18. 7. – 1. 8. 2020)       6 390,- Kč
3. turnus (1. 8.
 8. 8. 2020)        3 690,- Kč

Přihláška

na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Baby nosítka
  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví