Naše tábory

V letošní sezóně pořádáme tři turnusy dětských táborů na tábořišti u obce Slavětín. Zde jsou základní informace: Tábořiště se nachází cca 1 km od obce Slavětín u Načeradce (okr. Benešov). Louky a lesy obklopují tábořiště. Nedaleký posvátný vrch Blaník dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je zděná budova s jídelnou, krbem a sociálním zařízením. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař. K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí zlatou horečku podobnou té na Klondiku. Není se co divit, protože zlato se pod Blaníkem těžilo už před více jak 400 lety. Táborníci si vyzkouší vytyčit claimy, rýžovat zlato v potoce, jezdit na psích spřeženích, stopovat a klást pastě na divoká zvířata. Zatančí si na bále, zkusí štěstí v kasinu a prožijí spousta legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 70 dětí
Doporučený věk:  1. a 2. běh: po 1. třídě ZŠ  až 14 let (včetně) – děti narozené po 1. 7. 2004
3. běh: 6 až 11 let

Termíny a cena:

1. turnus (29. 6. – 13. 7. 2019)       5 980,- Kč
2. turnus (13. 7. – 27. 7. 2019)       5 990,- Kč
3. turnus (27. 7.
 3. 8. 2019)         3 380,- Kč

Přihláška

na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Baby nosítka
  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví