Ohlasy rodičů

“Tábor DŠB je pro naše děti již několik let velkým a nezapomenutelným zážitkem, nejen pro krásné prostředí dobré jídlo, ale hlavně pro úžasný program a kamarády, které tam našly. Doprovází je skvělý program, který je každý rok jiný, pečlivě vymyšlený a zorganizovaný. Vše vede mladý, veselý a přátelský tým vedoucích, který každý rok dětem dopřeje mnoho nových a zajímavých zkušeností. Děti si vždy dovezou nějaké nové poznatky a rády povídají rodině a kamarádům, co vše zažily a hned hlásí, že příští rok jedou znovu.”
Ivana Nečesaná

“Moc děkujeme za pořádání skvělých táborů. Naši synové Vojta a Mára se již nemohou dočkat dalšího léta. Oceňujeme, že vedete děti k samostanosti a pobytu v přírodě”
Anna a Pavel Červenkovi

“Synovi se na vašem táboře moc líbilo. Byl prvně, takže délka trvání 1 týdne byla pro něj na „vyzkoušení“ ideální. Téma tábora bylo pro tuto věkovou skupinu a zejména chlapce zvoleno trefně. Ve stanu byl se svým kamarádem. Nemáme vůbec co vytknout. Přijel nadšený, plný zážitků.”
Petra Kaplanová

“Tábor s DŠB byl naším dlouhodobým tipem, sázkou na jistotu. Věděli jsme, že se jedná o táborovou stanovou “klasiku”, v hezké přírodě a se sehraným týmem vedoucích a instruktorů. A když děti po návratu hlásily a i půl rok po návratu stále hlásí, že na další tábor s DŠB pojedou znovu, je zřejmé, že to byla ta nejlepší letní táborová volba, trefa do černého!”
Martin Valášek

“Bára měla před táborem trochu obavy, protože to byl její první tábor , ale přijela naprosto nadšená! Její první slova po příjezdu byla: “Mami, příští rok jedu znova”
Eva Lhotová

“Chci velmi poděkovat za skvělý program tábora DŠB. Krištof s Cyrilem přijeli naprosto nadšení a to vím, že kluky v jejich věku (12 a 15 let) nebývá jednoduché zaujmout. Oni sami se vyjádřili tak, že na všech vedoucích bylo vidět, že je to opravdu baví. Příští rok by rádi jeli znovu. Zkrátka na Vašem táboře mě mrzí jen jediné – že jsme ho objevili až letos.”
Ester Janečková

„Julinka byla z tábora nadšená a hned cestou domů plánovaly s kamarádkami tábor na příští rok. Již potřetí velká spokojenost Julinky i naše. Děkujeme za krásné nápady a skvělou péči o děti! “  Markéta Krommelová

“Adéla a Pavel s vámi jeli na tábor poprvé a přiznám se, že s jistými obavami. Nicméně už z tábora chodily nadšené dopisy a co teprve po návratu! Mami, tati, příští rok pojedeme zase!”
nadšení rodiče Cymorkovi

“Tábor DŠB je pro naše děti jasnou hvězdou letních prázdnin. Rodinná dovolená se u nás plánuje až po zveřejnění termínu tábora. Chci vám moc poděkovat za skvělou organizaci, nevšední program a v neposlední řadě i domácí stravu.”
Roman Petrus

„Dobrý den, tímto bych chtěla PODĚKOVAT celému týmu za super tábor, skvělých 14 dní (jak napovídá můj syn).  Moji synové, Honzík a Kubík Mazánkovi se vrátili z tábora plní pozitivních dojmů, zážitků, spokojenosti, s úsměvem a rozhodnutím příští rok jet opět! Já, jako máma jsem velice ráda za „koncepci“ tábora – jeho tématové zaměření (v loňském roce „Pověsti české“; letos lidová řemesla, péče o zvířátka atd.), velice vítám zapojení dětí do nějakých povinností (mytí nádobí, škrábání brambor, starost o dřevo atd.), plně souhlasím s absencí mobilních telefonů a jiných „moderních nesmyslů“. Dle vyprávění synů, které nemá konce, je zřejmé, že se děti nenudily, zažily spoustu legrace a hlavně jsou spokojené a už se těší na příští rok. Za sebe, jako rodiče, mohu říci, že jsem našla tým lidí, kteří vedou tábor s pohádkovým názvem „DLOUHÝ ŠIROKÝ BYSTROZRAKÝ“, kterým se neobávám svěřit své děti, protože již po dvakráte se vrátily naprosto spokojené a „Stálo to prostě za to!“ :-) S pozdravem a přáním dalších spokojených dětí a rodičů”
Mazánková Jana

„Přestože naše Anička na žádný tábor vůbec nechtěla, vrátila se z tábora DŠB nadšená a těší se na další ročník, na který s ní letos pojedou i mladší sourozenci. Od Aničky dostali ty nejlepší reference. Děkujeme.”
Švejnohovi

„Jako matka 4 děti a současně manažerka na plný úvazek oceňuji programovou náplň, organizaci a zajištění tábora, kterého se účastnila moje 10-letá dcera. Vybrali jsme si Slavětín jako klasický tábor, který dle mého k létu českých dětí patří. Káťa se vrátila spokojená a nadšená, přestože byla na táboře poprvé. Z dopisů, které nám psala, jsme jí doma skoro až záviděli, jak si to užívá. Její první slova po příjezdu byly : “MAMI, MŮŽU TAM JET PŘÍŠTÍ ROK ZAS? “. Určitě ano, a já jako matka si přeji, aby všem dlouhým-širokým-bystrozrakým vydrželo jejich nadšení do doby, než dorostou do táborového věku mé mladší děti, kterým jsou dnes 2 a 3 roky.”
Kateřina Šrámková, nadšená maminka

„…mockrát děkujeme za tábor, který si David moc užil a věříme, že příští rok „přibere“ i sestru :-)
Věra Frühaufová

Dobrý den pane Přibíku, ráda bych Vám sdělila, že mám velkou radost z DŠB, jakým způsobem ho pro děti organizujete a jak se mu věnujete. 20.běh sezony nás nadchnul v duchu zlatokopů,úžasný program. Myslím si,že DŠB má pozitivní přínos pro děti,veškerá činnost s tábořením spojená. Držte prosím krok na této cestě,má hodně do sebe. Přeji Vám dlouhověkost a stále dobře naladěnou múzu pro všechny zúčastněné při dalších táborech s DŠB!
S pozdravem Martina Janoušková

Dobrý den,
rád bych Vám velmi poděkoval za organizaci tábora. Klárka přijela nadšená a velice spokojená s pobytem, stravou a vedením tábora.
Petr Malý

Letní tábory DŠB se již před několika lety staly nedílnou součástí prázdnin našich dětí. Odvážíme je tam vždy s důvěrou a s vidinou rodičovské jistoty kousku léta, jak má být: s vůní borové kůry a dýmu ohně, za slunce i deště blízko nebi i zemi, bez monitoru počítače a vyzvánění mobilu. K tomu všemu hodně pohybu i domácká strava, k jejímuž vytvoření musí děti přispět vlastníma rukama. A také uspokojivé vztahy s ostatními dětmi  – po návratu z tábora se obvykle v poštovní schránce po nějaký čas objevují jinak už téměř nevídané “papírové” dopisy v obálkách nadepsaných kostrbatými dětskými rukopisy. Vlastně mě překvapuje, jak naše děti, jinak zvyklé na pohodlí rodinného domu a fungování všeho na stisknutí knoflíku, snášejí škvory ve stanu, nevyspání po noční hlídce, ohřev vody v barelech, resp. milimetrový obal ochranné špíny na kůži (mami, vždyť je přece strašně zdravé se někdy nemejt!). Když při vybalování kufrů po návratu zametám hlínu a jehličí a některé kousky zjevně již nepoužitelného prádla házím do popelnice, v duchu si říkám: Styď se, už by se ti do toho nechtělo. A s nostalgií vzpomínám na dobu, kdy jsem před třiceti lety takové prázdninové pobyty sama milovala.
Eva Labusová

Partneři

  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví