Slavětín u Načeradce I

1. běh tábora Slavětín u Načeradce  30. 6. – 14. 7. 2018

Tábořiště se nachází cca 1 km od obce Slavětín u Načeradce (okr. Benešov). Louky a lesy obklopují tábořiště. Nedaleký posvátný vrch Blaník dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je zděná budova s jídelnou, krbem a sociálním zařízením. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař. K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí dobrodružství motivované příběhy Julese Verna. Vyzkouší si, jaké to je strávit jeden den v ponorce kapitána Nema, vyrobí si horkovzdušný balón, rozluští záhadu tajuplného hradu v Karpatech, budou putovat vesmírem a setkají se s vesmířany, ale hlavně prožijí spousty legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 70 dětí
Věk: po 1. třídě ZŠ  až 14 let (včetně) – děti narozené po 1. 7. 2003

Termíny a cena:

1. turnus (30. 6. – 14. 7. 2018)      cena: 5 970,-Kč

Přihláška

Na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Baby nosítka
  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví