Slavětín u Načeradce III

3. běh tábora Slavětín u Načeradce  31. 7. – 7. 8. 2021

Tábořiště se nachází cca 1 km od obce Slavětín u Načeradce (okr. Benešov). Louky a lesy obklopují tábořiště. Nedaleký posvátný vrch Blaník dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je zděná budova s jídelnou, krbem a sociálním zařízením. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař.
K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti se prostřednictvím celotáborové hry setkají s Sherlockem Holmesem a pomohou mu vyřešit dosud nepublikovaný případ „Záhada jahodového tolstolobika“. Vyzkouší si, jaké to je být opravdovým detektivem, naučí se odlévat stopy, rozpoznávat otisky prstů, procvičí si paměť, budou sestavovat portrét zloducha a stopovat lupiče, vyzkouší si svoji pozornost, ale hlavně prožijí spousty legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 60 dětí
Věk: doporučeno pro děti ve věku 6 až 11 let

Termíny a cena

3. turnus (31. 7. – 7. 8. 2021)      cena: 3 690,-Kč

Přihláška

Na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví