Bělá pod Bezdězem III

3. běh tábora Bělá pod Bezdězem  27. 7. – 3. 8. 2024

Tábor se nachází cca 3 km od obce Bělá pod Bezdězem. Tábořiště je na louce na kraji lesa. Nedaleký hrad Bezděz dotváří romantickou atmosféru místa.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových podsadových stanech (stan má dřevěnou podlážku, dvě postele s matracemi potaženými prostěradlem). K dispozici je dřevěná chata s kamny. Jídelna je ve velkém stanu. Umývárka je ve vojenském stanu. Děti mají možnost se osprchovat teplou vodou.

Doprava:

Autobusem z Prahy a zpět.

Stravování:

Zajišťujeme 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, příp. druhá večeře). Jídla připravuje zkušený kuchař.
K jedné z hlavních zásad našich táborů patří, že nikdo nemá nikdy hlad!

Program:

Děti prostřednictvím celotáborové hry zažijí dobrodružství motivované filmem Jumanji. Vyzkouší si na vlastní kůži, jaké nástrahy skrývají jednotlivá políčka herního plánu. Který oddíl rozluští záhadu neobyčejné hry a nalezne cestu zpět? Co se stalo s jejím vynálezcem? Co na nás čeká na konci hry?
Děti si užijí spaní ve stanech, zpívání u táboráku a hlavně prožijí spousty legrace nejen při táborové hře, ale i při oddílovém programu.

Počet dětí a věk:

Počet dětí na táboře: cca 60 dětí
Věk: doporučeno pro děti ve věku 6 až 11 let

Termíny a cena

3. turnus (27. 7. – 3. 8. 2024)      cena: 4 680,-Kč

Přihláška

Na požádání Vám rádi zašleme fakturu pro vašeho zaměstnavatele či potvrzenou žádost o příspěvek z fondu FKSP. Na táboře pracuje zdravotník. Jemu v případě potřeby připravte balíček s léky (popsané jménem a přesným uvedením užívání).

Partneři

  • Nepromokneme
  • Kormidlo
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví